TurkCoder.TK
HAKKIMIZDA - EMR İLAÇ | Şifalı Bitkiler & Kozmetik EMR İLAÇ | Şifalı Bitkiler & Kozmetik
+90 332 342 62 42

Sosyal Medyada Biz}

TÜM ŞİFALI BİTKİ ÇEŞİTLERİ
Emr İlaç olarak tüm şifalı bitki çeşitlerimiz mevcuttur.
TÜMÜNÜ GÖR

HAKKIMIZDA

Emr İlaç Hakkında:

2007 yılından beri Sosyete Şifacısı olarak bitkisel ürünler ve gıda sektöründe bulunan yönetim kurulumuzun aldığı karar ile 2011 yılında tecrübesini ve bilgi birikimini ve kendi ürünlerini Türkiye’nin önde gelen markası yapmak için, iç ve dış piyasada kaliteden ödün vermeden EMR İlaç Kozmetik Gıda Şif. Bit. ve Med. San.Tic.Ltd.Şti.  olarak yolunu sürdürmektedir.

EMR İlaç yelpazesinde yer alan ürünlerin sıkça tercih edilme nedenleri, ürünlerin formüllerinin etkinliği ve kaliteleridir.

İnsan sağlığına verdiği önem kadar araştırma-geliştirmeye de önem veren EMR İlaç; pazardaki ürün gamını her geçen gün arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunmaktadır.

Genç ve dinamik bir şirket olan EMR İlaç bünyesinde; pazarlama, stratejik planlama ve ilaç sektörü içinden gelen deneyimli yöneticiler, konusunda uzman gıda mühendisi, kimyager ve teknikerler bulundurmaktadır. Ayrıca alanında uzman doktorlar ile de bilgi paylaşımı yaparak kaliteden ve etkinlikten asla taviz vermemektedir.

Emr İlaç Vizyonumuz:

EMR İLAÇ portföyünde bulunan Bitkisel Ürünler (OTC) Ve Kişisel Bakım Ürünlerinin yanı sıra ürün gamını genişletmek ve kalitesini arttırmak amacıyla da yoğun çalışmalar yapmaktadır.

Çalışmalarına etkili şekilde devam eden EMR İlaç kısa süre içerisinde; klinik çalışmalar ve AR-GE çalışmaları tamamlandıktan sonra yeni sağlık ve bakım ürünleri ile hizmetine devam edecektir.

İstikrarlı ve dengeli büyümeyi, sürekli gelişmeye açık olmakla sağlayan EMR İLAÇ, değişken ve zorlu koşullar içinde istikrarlı bir şekilde hedeflediği yola devam etmektedir.

EMR İlaç, her ne pahasına olursa olsun, temelinde insan olan bir unsuru unutmadan, ürettiği ürünlerin bulunduğu bölgede güvenle kullanmalarını sağlayabilmektir.